Discovery Termal+Gece Görüş Gözlüğü Video İnceleme


Oyuncaklar.TV ekranlarında hem eğlenceli, hem eğitici oyuncakları tanıtmaya ve incelemeye devam ediyoruz.

Özellikle bilimsel oyuncaklara ilgisi olan çocuklara hitap eden Discovery markası tarafından üretilen Keşif Oyuncakları sayesinde oldukça heyecanlı ve eğlenceli oyun deneyimleri yaşayabilirsiniz.

Farklı ilgi alanlarına yönelik oyun ve araç içerikleri ile çocuklar bilimsel öğrenim deneyimlerini son derece eğlenceli ve ilginç oyun deneyimleriyle harmanlıyorlar.

2014121812276_d13new_blue_night_vision_goggles3dprod_1

 

 

Discovery Termal+Gece Görüş Gözlüğü adı üzerinde, ısıya duyarlı termal özelliklere sahip olduğu için hem gece ve karanlıkta görüş sağlıyor, hem de  ısıya duyarlı özelliği sayesinde karanlıktaki canlıları da tespit edebiliyor.

Her iki yanında LED ışıklar da taşıyan gözlükler, 3 adet AAA pil ile çalışıyor.

Kutu içeriğini yukarıdaki videoda görebilirsiniz.

Oyuncaklar.TV Mağaza üzerinden Termal+Gece Görüş Gözlüğü ürününe ulaşabilir, güvenle online oyuncak alışverişi gerçekleştirebilirsiniz.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir