Disney Prenseslerinin Yardımıyla Hayal Et


Disney, “Hayal Et, Prenses” kampanyasıyla, cesurca hayaller kurabilen her kız çocuğunu, hayallerini gerçekleştirebileceğini gösteren bir prensesle tanıştırıyor. Hasbro’nun yeniden tasarladığı Disney Prenses serisi, birbirinden farklı karakter ve yetenekleriyle kız çocuklarına hayallerini keşfetmeleri için ilham veriyor.

1465544025_I____lt__l___Prensesler___Bella__Yak__n___ekim_

Her biri farklı yetenek ve özelliklere sahip 11 Disney Prensesi – Sindirella, Ariel, Rapunzel, Pamuk Prenses, Aurora, Bella, Tiana, Merida, Yasemin, Mulan ve Pokahontas kendi hikayeleri ile onlara “Hayal Et, Prenses” diyerek, hayallerinin peşinden gittiklerinde yapabileceklerinin sınırsız olduğunu hatırlatıyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Hikayeleriyle küçük kızlara cesaret verecekler.

Hikayeleriyle küçük kızlara cesaret verecekler.

Hasbro tarafından yeniden tasarlanan Disney Prenses serisi sayesinde prensesler, artık kendilerine özgü yüz hatları ve 3 farklı vücut tipine sahip. Yenilenen Disney Prenses serisi ile birlikte kız çocukları kendi hayal dünyalarında sihirli bir yolculuğa çıkma şansı yakalıyor.

1465544039_I____lt__l___Prensesler___Rapunzel__Yak__n___ekim_


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir