Disney ve Marvel Kahramanları Valizlerde


Disney ve Marvel hayranlarını unutmadı. Küçük, orta ve büyük olmak üzere 3 boy üretilen geniş iç hacmi ve özgün dış yapısıyla dikkatleri üzerine çeken ürün bir valizin çok ötesinde. Çocuk ve çocuk hissedenlere özel yepyeni modelleriyle fark yaratan Legends serisi, Disney’in sihirli kapılarını açıyor. Çocuklara ve Marvel Comics tutkunlarına ardı arkası bitmeyen kahramanlık maceralarını yaşatan Marvel karakterleri, en güzel hikayelerini American Tourister kullanıcılarıyla paylaşıyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Legends serisiyle seyahat etmeyi eğlenceli hale getiren American Tourister, kendi valizlerini taşımak istemeyen çocukların da böylelikle valizlerini sahiplenmelerini sağlıyor. Ayrıca 360 derece kendi etrafında döner teknik yapısı, sabitlenir fermuar kilit özelliği, American Tourister kalitesi ve dışı kadar renkli iç dizaynı ile Disney-Marvel Legends serisini tüm Samsonite ve Trunk&Co mağazalarında bulabilirsiniz.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir