Disney’in İyi Kalpli Prensesi Sofia


Disney’in en sevilen karakteri Prenses Sofia’nın ailesi ve hayvan arkadaşlarından oluşan figürleri, Adel Kalemcilik ile Türkiye’de çocuklarla buluşuyor.

1488963305_Prenses_Sofia_Sato_Oyun_Seti__2_

İngiltere, Almanya, Güney Afrika, Polonya ve Romanya’daki çocukların bir numaralı tercihi Prenses Sofia Türkiye’de de minik tutkunlarının beğenisine sunuluyor. Köyünde mutluluk içinde yaşayan küçük bir kızken annesi kralla evlenince hayatı değişen Prenses Sofia’nın hikâyesi, küçük figürleri ile çocuk odalarında yerini almaya hazırlanıyor.

1488963312_Prenses_Sofia_Minimus_At_Ahiri_Oyun_Seti__1_

3-9 yaş grubu çocuklara hitap eden Prenses Sofia, gösterişli masal dünyasının içinde iyi kalpliliği ve hayvanseverliği ile çocuklara rol model oluyor. Miniklerin ilgisini çekecek Sofia serisinde, Sofia’nın konuşan ve kıyafetleri değişebilen modelleri, saray, ahır gibi oyun setleri, Prenses Amber, Prens James, dost midillisi Minimus ve sevimli tavşanı Tırfıl gibi oyuncak ve pelüş çeşitleri, prenses tacı, ışıklı ayakkabı, sihirli değnek, müzikli kolye ve güzellik seti gibi masal dünyasını yansıtan zengin aksesuar seçenekleri sunuluyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir