Disneyland Shangai Açılıyor!


Disney, dünyanın altıncı ve Asyanın üçüncü tema parkını Shanghai’de 2016’nın Nisan ayında açmaya hazırlanıyor. 3D tasarımları yayınlan parkın içinde, Mickey Avenue, Gardens of Imagination, Fantasyland, Adventure Isle, Treasure Cove ve Tommorowland olmak üzere 6 farklı tema alanı bulunuyor.

full-treasure-cove

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Yayınlanan bilgilere göre Shanghai’deki ikonik kule dünyanın en uzun ve geniş Disney kulesi olacak. Ayrıca Kaptan Jack Sparrow tarafından ele geçirilmiş bir Karayaip adasını temsil eden 18. yüzyıldan kalma liman kent temalı Treasure Cove ise Disney’in ilk korsan temalı alanı olma unvanını taşıyor.

full-treasure-cove

Dünyadan Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Disneyland Shanghai ziyaretçilerini bekleyen sürprizler bununla da sınırlı değil. Sinematik Skywalker deneyimi, 11 dönümlük arazi üzerine yayılmış yedi farklı Çin temalı bahçeler, Iron Man ve Örümcek Adam ile tanışma fırsatı gibi pek çok heyecan verici deneyim de Disneyland Shanghai’de sizi bekleyenlerden yalnızca birkaçı.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir