DJI’dan Drone Cenneti Gibi Mağaza


Dünyanın en iyi drone üreticileri arasında yer alan DJI markası, Türkiye’de de çok sevilen ve ürünleri rağbet gören markalardan birisi. Uzaktan kumandalı drone’ların hem eğlence, hem de görsel sektörlerde yer edinmesi ile üretim çeşitliliğini ve satış rakamlarınıartıran DJI markası, bu zamana kadarki en büyük hamlelerinden birini gerçekleştirmek için Çin’i seçti.

DJI

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

İlk amiral mağazasını, sektörel terimle “flagship” mağazası için Güney Çin’in Shenzen şehrini seçen DJI, bir mağazadan çok bir sanat galerisini andıran tasarıma sahip binasıyla tam 8500 metrekarelik bir alana kuruldu.

sibanczdijvoxufbijxw

Türkiye’deki DJI Ürünleri İçin Tıklayın

İçeride drone modellerinin yer aldığı cam kafesler içerisinde ürünlerini sergileyen DJI, ürünlerini müşterilere tanıtmak için bir mini sinema kurmuş.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir