DohVinci: Yaratıcı Oyuncağın Devrimlerinden Biri


 

Küresel oyuncak sektöründeki gelişmelerin ve yeniliklerin, her geçen gün daha hızlı bir biçimde ülkemize ulaşması, Türkiye pazarının ve Türkiye’deki çocukların da dünyayı aynı hızla yakalamasını sağlıyor artık.

En büyük ve en iyi oyuncak markaları arasında yer alan Hasbro da Türkiye’de ürünleriyle en çok karşılaştığımız markalardan. Yıllar önce oyun hamuru alanında yaptığı Play-Doh markası devriminin ardından Hasbro, şimdi de dünyayla neredeyse eşzamanlı olarak DohVinci devrimini yapıyor.

4 Ağustos günü gerçekleştirilen bir lansman ile Türkiye’ye girişini resmileştiren DohVinci markası, yaratıcı oyuncaklar alanında modern bir deneyim vadediyor.

DohVinci Oyuncakları

DohVinci+Lifestyle+Gorsel+-+2

 

Oyuncak desek de sanatsal tasarımlara ve yaratıcı hobilere ilgisi olan her yaştan kullanıcıya hitap eden Hasbro DohVinci ürünleri, farklı yüzeylere üç boyutlu olarak uygulanabilen bir tasarım aracı.

Türkiye’den Daha Fazla Haber İçin Tıklayın

 

Silikon tabancasına benzeyen bir alet ile uygulanan DohVinci; yumuşak dokusu ve uygulandığı zemine tutunma özelliği sayesinde birçok yüzey üzerine tasarım yapma fırsatı sunuyor. Uygulandıktan sonraki 24 saat içerisinde kuruyarak kalıcı bir şekil alıyor ve yaptığınız tasarımı dekoratif veya koleksiyon olarak saklamanızı sağlıyor.

DohVinci; tasarım setlerinden çıkan fotoğraf çerçevesi, takı ağacı gibi birbirinden farklı objelerin yanı sıra saksı, bardak, kalemlik, hatta dizüstü bilgisayarın dış yüzeyine bile uygulanabiliyor.

DohVinci Ağustos ayı içerisinde Türkiye’de de satışa sunulacak.

 

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir