Doktor Dottie’nin Sesli Mobil Klinik Arabası ile Küçük Doktorlar Çok Eğlenecek!


 

Oyuncak sektöründe dünya markası olup Türkiye’deki oyuncak pazarını da en popüler ve en kaliteli oyuncaklarla buluşturan Giochi Preziosi, çok sevilen çizgi film kahramanı Doktor Dottie’nin birbirinden eğlenceli oyuncaklarını çocuklara sunuyor.

Farklı tasarımlarıyla çocukların hem eğlenmesini, hem de gelişimlerini destekleyen Doktor Dottie oyuncakları arasında yer alan popüler seçeneklerden birisi de Doktor Dottie’nin sesli çekçek muayene arabası.

Doktor Dottie Sesli Çekçek Muayene Arabası

dms_sesli_cekcek_muayene_arabasi_gph90031

Doktor Dottie, çizgi filminde bozulan oyuncakları bir doktor gibi kurtarıp iyileştirmek için tam donanımlı bir muayene arabası kullanıyor. Çocuklar da tıpkı çizgi filmdeki gibi, Doktor Dottie’nin mobil kliniğini istedikleri yere götürebilir ve doktor rolünü canlandırabilecekleri oyunlar oynayabilirler.

Sesli Çekçek Muayene Arabası, sesli ve ışıklı bir tasarıma sahip. Kalp şeklindeki tutma sapı ve yan koltuğunu kurduktan sonra yola çıkmaya hazır hale gelen muayene arabası, çok sayıda detaylı aksesuara sahip ve bu sayede hem eğlenceli oyunlar, hem de rol oyunu sunmasıyla çocukların karakter gelişimlerine de destek vadediyor.

Telsizden sesler gelirken siren ışığı yanıp sönmeye başlayan Doktormobil, çek bırak özelliği sayesinde harekete bağlı olarak da eşzamanlı sesler çıkarıyor. İçerisinde, yine sesli ve ışıklı kalp atışı monitörü ve steteskopun yanı sıra sedye ve merdiven de yer alıyor.

Bu ürünü incelemek ve satın almak için TIKLAYIN.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir