Doraemon Çılgınlığı Türkiye’de


Ocak 2014 tarihinden itibaren yayınlanan ve Disney Channel kanalının en çok izlenenler sıralamasında üst sıralarda yer alan Doraemon, günde 8 bölüm yayına ulaşıyor. Kanalda şu an 2.000’in üzerinde bölüm mevcut ve bu sayı her ay üretilen yeni bölümler ile artıyor.

29 Ekim ve 1 Ocak gibi özel günlerde ve ayın belirli Cumartesi günlerinde 06:00-23:55 saatleri arasında full ‘’Doraemon’’ yayın saatleri oluyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Yeni Film Yayıncılık aracılığıyla 11 Eylül tarihinde ‘’Stand by me Doraemon’’ 3D sinema filmi vizyona girdi.

Yeni Film Yayıncılık aracılığıyla 11 Eylül tarihinde ‘’Stand by me Doraemon’’ 3D sinema filmi vizyona girdi.

Türkiye’den Tüm Oyuncak Haberler İçin Tıklayın

Doraemon dünyanın en çok satan manga serileri arasındadır ve çok sayıda dile çevrildi.

Doraemon çizgi filmlerinde dürüstlük, azim, cesaret ve saygı gibi önemli değerlere sıklıkla yer veriliyor. Ayrıca Doraemon, çocuklara toplumsal bilinç de aşılıyor. Sokak hayvanlarına ve yeşile sevgi, küresel ısınma ve çevre kirliliğine karşı mücadele bunlardan bazıları.

2d-page-001


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir