Doraemon Sevenleriyle Buluştu


Doraemon okullar kapanmadan hemen önce sevenleri ile buluştu. 20’ye yakın anaokulunda etkinlik düzenleyen Doraemon ekibi sevenleriyle eğlenceli saatler geçirdi. 

Farklı bölümlerden oluşan ve yaklaşık 2 saat süren etkinlikler boyunca, önce çocuklarla Doraemon hakında sohbet edildi. Programın ana karakterleri Doraemon, Nobita, Shizuka, Gian, Suneo tek tek küçüklere anlatıldı ki onlar zaten aslında hepsini biliyorlardı. Ardından minikler, etkinlik alanında farklı yerlere saklanan sihirli alet kartlarını arama oyunu ile eğlenceli dakikalar geçirdi. 

1470299860_Anaokulu_Etkinlikleri_Doraemon_6

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Sonraki bölüm ise Doraemon boyama etkinliği idi. Bu etkinlikte çocukların anne-babalarına hediye olarak götürecekleri çok renkli çalışmalar ortaya çıktı. Etkinliğin son bölümünde Doraemon şarkısı eşliğinde birlikte dans edip, fotoğraf çekimleri yapıldı. Yapılan etkinlikler okul yönetimleri ve çocuklar tarafından çok beğenildiği için önümüzdeki dönemlerde tüm Türkiye geneline yayılarak devam ettirilmesi planlanıyor.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir