Dörtnala Koşan Oyuncak Dinozor


Özellikle Jurassic World filminin ardından yeniden başlayan oyuncak dinozor furyası her geçen gün yeni ve ilginç modellerle devam ediyor.

81sGOjnXzEL._SL1500_

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

TOTY markası tarafından üretilen ve esasen bir Disney Pixar kahramanı olan bu son derece sevimli dostumuza “Butch” adını vermişler ve ürün ismine de “İyi Dinozor” olduğunu eklemişler. İşte “dörtnala koşan iyi dinozor Butch” olarak karşımıza çıkan bu oyuncak dinozor, uzaktan kumanda olmaksızın hızla koşma özelliğine sahip. Bunun için tek yapmanız gereken, kuyruğunun üzerindeki düğmeye basıp serbest bırakmak.

818apD4gd6L._SL1500_

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Ayakları üzerinde koşan Butch, aynı zamanda hareketli çeneleri ve korkunç sesi ile ısırma hareketi de yapıyor. 10 farklı ses efekti olan sevimli dostumuzun bağırması için kolunu aşağı doğru bastırmak yeterli.

Ürünün yurt dışı fiyatı ise 25 dolar civarında seyrediyor.61IrxtVOmQL._SL1000_Oyuncaklarda Jurassic World Rüzgarı


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir