Durduk Yere Yazıp Silmenize Neden Olabilecek 5 Eğlenceli Silgi Tasarımı


İş hayatının ya da okul saatlerinin yoğun ve stresli hale gelmesinin de bir sonucu olarak, dünyada eğlenceli ofis araçları alanında da çok fazla üretim yapılıyor.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

İşte bu eğlenceli ve ilginç ofis araçları arasında yer alan, insana durduk yere bir şeyler yazıp sildirebilecek kadar sevimli tasarımları olan silgileri de Oyuncaklar.TV okurları için derledik. Hemen hiçbiri Türkiye’de satılmayan bu ürünleri isterseniz yurt dışından sipariş verme şansınız da var.

Barber Erasers adı verilen bu modellere adını veren özellik, silgi üzerindeki yüzehangi saç modelini vermek isterseniz o şekilde silebiliyor olmanız:

0barber-erasers

Hiçbir zararlı madde ve PVC içermeyen silgilerden renk renk üretilyor. Fiyatı ise 3,99 dolar seviyesinde.

0barber-erasers2

 

Boğazına düşkün olanlar için tasarlanan bu tepsi şeklindeki silgilerde pasta börek ve dondurmadan fast food’a, hot dog’dan suşiye kadar geniş bir skala mevcut. Aldığınız her tepsideki her bir ürünü ayrı ayrı silgi olarak kullanabiliyorsunuz. Fiyatı ise her biri için 6,99 dolar:

0japanese-food-erasers-all-styles

Yine mutfaktan devam edelim. Bu hamburger şeklindeki silgi tasarımı, öncekilere göre daha büyük. Yaklaşık 9 cm genişliğinde ve 4.44 cm kalınlığında olan hamburger silginin fiyatı  9,99 dolar olarak belirlenmiş. Aç saatlerde kendimizi kaptırıp yememeye dikkat.

0giant-burger-eraser

Siz silgisiz, kaleminiz de şapkasız kalmasın diye üretilen bu çeşit çeşit şapka silgilerinher biri 3.50 dolar.

0pencil-eraser-hats

Aslında bu Minions silgilerinden çeşit çeşit var. Fikir versin diye bir tanesini gösterdiğimiz modellerin fiyatları 13-14 dolar aralığında değişiyor.

0glantopminions

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir