Efsane Çizgi Dizi Ben10 2016’da Geri Dönüyor


Tüm zamanların en çok izlenen çizgi dizilerinden Ben10 için geri dönüş süreci başladı. Cartoon Network’ün en sevilen çizgi dizilerinden Ben 10’in yepyeni bölümlerinde tüm dünyadaki “Ben 10” hayranlarını yeni maceralar bekliyor. Uzaylı çocuk kahraman hakkındaki çok başarılı bir yapıma dayalı olan animasyon dizisinin yeni maceraları 2016 sonbaharında Cartoon Network uluslar arası kanallarında ve 2017’de Kuzey Amerika’da gösterime girecek. Man of Action dizinin yapımcılığını üstlenirken, John Fang (Mixels, Generator Rex) de yönetim kurulunda yer alıyor.

Ben+10+4+copy

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Yeni bölümlerde Ben Tennyson; yeniden 10 yaşında… Yeni Ben’in özünde yer alan aksiyon, heyecan ve eğlence; daha da keyifli bir şekilde ekranlara geliyor. Ben, kuzeni Gwen ve Büyükbaba Max’in yaz tatili boyunca yaşadığı keyifli maceraları ekrana gelirken, gizemli Omnitrix’i bulan Ben, süper güçlü uzaylıların dünyasına giriyor.

Dizinin Türkiye’de yayına girmesinin ise en geç 2017 başlarında mümkün olması bekleniyor.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir