Eğitici Banyo Oyuncakları


Baby Loovi’den bu muhteşem oyuncak ilgilerini çekecek kadar büyük, suda yüzebiliyor ve ıslak olduğu zaman herhangi bir yüzeye yapışbiliyor. Bebeği suya koyduktan sonra banyo duvarına yapışan şekiller sevimli hayvanları oluşturuyor. Bebekler böylece hayvanların isimlerini öğrenerek geometrik şekiller sayesinde de eğitilmiş oluyorlar.

71E6UlmlAML._SL1500_

Ayrıca banyo saatini eğlenceye çeviriyor. Ayrıca her ürün aldığınızda oyuncakları düzgünce saklayabileceğiniz bir çanta geliyor böylece banyo saati bittikten sonra akmasını önleyerek kurumasını sağlıyor ve banyonun düzenli kalmasını sağlıyor.

8187QkPOlSL._SL1500_

Geometrik şekiller renkli oldukları için şekil ve renkler de böylece bebekler tarafından öğrenilmiş oluyor. Toksik değil, bebeğe rahatça verilebilecek ve banyoya rahatça güvenerek sokulabilecek bir ürün.

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir