Eğitime Gelecek Ol, Educashow 2017


Eğitim Yatırımları Zirvesi, ücretsiz atölye ve seminerler, 100’lerce yeni ürün, hepsi 30 Mart – 02 Nisan tarihleri arasında düzenlenecek olan Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nda.

download

Türkiye’nin en prestijli “eğitim” platformu olan Educashow, 30 Mart – 2 Nisan tarihleri arasında kapılarını 10’uncu kez açacak. İstanbul Kongre Merkezi/Harbiye’de düzenlenecek olan Educashow Okul Ekipmanları ve Teknolojileri Fuarı’nın bu yıl yine önemli gündem maddeleri bulunuyor.

download (1)

Bunlardan “Eğitim Yatırımları Zirvesi” Educashow 2017 kapsamında ikinci kez gerçekleşiyor. Dört günlük fuarın ilk günü 30 Mart’ta düzenlenecek olan Eğitim Yatırımları Zirvesi, sınırlı katılım ve kapalı oturumlar şeklinde gerçekleştirilecek. Milli Eğitim Bakanlığı ile ilgili müdürlüklerin yanı sıra Türkiye’nin her yerinden özel okul sahipleri ve eğitim yatırımcılarının katılacağı Zirve’de bu yıl ‘Eğitim Teknolojileri’ konuşulacak. ETZ Kurucusu Işıl Boy Ergül katkılarıyla hazırlanan program en kısa sürede www.educashow.com da duyurulacaktır.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir