Eğlenceli Gözlükler


Trump Alışveriş Merkezi’nin özel çocuk katında bu hafta sonu çocuklar “Eğlenceli Gözlükler” tasarlayacak, keyifli tiyatro oyunları izleyerek neşeli bir hafta sonu geçirecekler. 15 Ekim Cumartesi günü ‘Koşkoş ve Ejderha’, 16 Ekim Pazar günü ise ‘Nasıl Ettin Hoca’ adlı tiyatro oyunları Trump Çocuk Katı Sahnesi’nde sergilenecek. Her iki tiyatro oyunu da saat 13.00’te başlayacak.

1476105066_atolye_1-1

Her hafta yenilenen konsepti ile çocukların yeteneklerini keşfetmelerini sağlayan atölyelerin bu haftaki konsepti, “Eğlenceli Gözlükler Tasarlama Atölyesi”. Tiyatro oyunlarının ardından düzenlenecek atölyede çocuklar, yaratıcılıkları kapsamında kendi gözlüklerini tasarlayacak, dünyaya renkli bir çerçeveden bakacaklar. 14.00 – 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek “Eğlenceli Gözlükler Tasarlama Atölyesi” nde, çocuklar hem eğlenecek hem de el becerilerini geliştirecek.

1476105067_koskoshazine_1


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir