Epoch Disney Temasıyla


Epoch Firması, bu sezon özellikle Frozen hayranlarını çok sevindirecek olan bir oyun setiyle yeni yıla hazırlandı.
Hazırlanan neşeli oyun setinde dört renk seçeneğinde, sekizyüz boncuk bulunmakta. Bunun yanında boncuk kesesi, dizayn masası, sprey, plan tablası, kese için kalem ve çizim şablonu mevcut. Frozen oyun setinin tamamlayıcısı olarak Epoch, Frozen karakterleri setini de hazırladı. Bu setin içinde bulunan dörtyüz boncuk ve iki tane çizim şablonu da çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak.
Yine yepyeni bir ürün olan Cindrella setinde beşyüz boncukla birlikte cam bir terlik ve at arabası bulunacak.

10726386-1361466364-46744
Minnie Mouse oyun setinde ise altıyüzden fazla boncuk, ikonik kırmızı ve beyaz renkte polka kıyafeti bulunacak.
Firmanın Pazarlama Müdürü Sally Carnall “Disney ürünleriyle birlikte Aquabead çeşitlerini artırdığımız için çok mutluyuz ve 2016’da daha fazla popüler karakter lisansı almayı umuyoruz. Aquabeads gerçekten de elişi yapmaya elverişli, kendi sanat eserini yaratabilmek için gerekenleri sağlayan, çocuklar için sahip olunabilecek en kolay sanat projesi” diyerek ürünü tanıttı.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir