Esnek Gülen Yüzler


Silgiden yapılmış olan bu Gülen Yüzler orijinal ölçüsünün iki katına kadar uzatılabilir ve çocukları saatlerce eğlendirebilir. Parti paketlerini doldurmak için çok uygun bir ürün. Bu küçük adamlar normalde sadece 5cm boyundalar. Cebinizde, çantanızda hatta çocukların kalem kutusunda rahatça taşınabilir. Çocukların ellerini ve kafalarını meşgul eder. Motive edici ödül olarak da kullanılabilir. Tek tek paketletmiş şekilde satılır. 5 yaş üzeri için uygundur.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

stretchymen

 

Ürünü piyasaya süren İngiliz firma TOBAR 1973 yılında kurulmuştur. Oyuncak, hediye gibi ürünlerde yeniliklerin merkezi olan TOBAR, kaynak sağlamaktan, paketleme, depolama ve lojistik desteğe kadar çok geniş bir hizmet yelpazesine sahiptir. Siparişten sonra 24 saat içinde ürünlerini teslim etmeleri de firmanın özelliklerindendir.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir