Faber Castell 23 Nisan Etkinliği


Faber-Castell ile spor ve aktivite merkezi Studio Bee Gym Kids 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı iş, sanat ve cemiyet hayatından ünlü isimler ve çocukları ile karşıladı. Birbirinden renkli ve yaratıcı atölyelerde keyifli ve sanat dolu bir gün geçiren aileler, bir sosyal sorumluluk projesine destek vermenin de mutluluğunu yaşadı.

Etkinlikte Adel Kalemcilik Genel Müdürü Evrim Hizaler, Adel Kalemcilik Pazarlama Müdür Müge Özel Eğimli, Studio Bee Gym Kids’in sahibi Zeynep Yazıcı’nın yanı sıra Meral Yazıcı, Gülten Yazıcı gibi cemiyet hayatı ve iş dünyasından pek çok ünlü isim bir araya geldi.

Faber-Castell’in Türkiye ortağı Adel Kalemcilik’in sosyal sorumluluk projesi İyilik Ağacı’nın da kurulu olduğu etkinlikte katılımcılar, ihtiyaç sahibi öğrenciler için aldıkları kırtasiye ürünleri ve oyuncakları ağaca astılar. İyilik Ağacı’na asılan hediyeler, Adel Kalemcilik’in proje ortağı Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) tarafından ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere Samsun’a yola çıktı.

1493018240_ZeynepYazici_EvrimHizaler

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir