Faber-Castell Oyun Hamurları


Baklava unundan imal edilen su bazlı oyun hamurları, çocuklara güvenilir ve keyifli bir ortamda gelişme imkânı sağlıyor. Dünyanın en ünlü yazım ve boyama gereçleri firması Faber-Castell, farklı ve yeni renklerde su bazlı oyun hamurları ile çocuklara hayallerini şekillendirebileceği keyifli bir sömestr tatili sunuyor. Ufalanmayan, yapışmayan ve renk bırakmayan hamurlar, annelere tertemiz bir oyun ortamı sağlarken, içeriğinde yer alan baklava unuyla çocuklar için yüksek kaliteli ürün güvenliği sağlıyor. Faber-Castell oyun hamurları, sağlığa zararlı hiçbir madde içermeyen özelliği ile öne çıkıyor.

1481184571_faber_castell_neon_renkler_su_bazli_oyun_hamurlari__1_

Faber-Castell oyun hamurları, çocukları eğlendirirken zihinsel gelişimleri ile el, motor, kavrama becerilerine katkı sağlıyor. On altı farklı renk seçeneği ile çocukların hayal dünyasını yaratıcılıkla birleştirmeleri sağlayan oyun hamurları, klasik, pastel, toprak ve neon renk setleri ile satışa sunuluyor.

Yaratıcılıklarını ve motor hareketlerini geliştirecek bu renkli hamurlar tatilde çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak.

Yaratıcılıklarını ve motor hareketlerini geliştirecek bu renkli hamurlar tatilde çocuklara keyifli dakikalar yaşatacak.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir