Faber Castell Yaratıcılık Atölyeleri


 

Faber-Castell’in Oyuncak Müzesi, Sabancı Müzesi ve Rahmi M. Koç Müzesi’nde hayata geçirdiği “Yaratıcılık Atölyeleri” bu hafta sonu çocukları renkli ve yaratıcı çalışmalarla buluşturacak.

1487599823_Faber_Castell_Yaraticilik_Atolyeleri__1_

Oyuncak Müzesi’nde 25 Şubat Cumartesi günü gerçekleştirilecek “Tasarım” atölyesinde çocuklar, müzede sergilenen itfaiye araçlarını inceleyerek ve sonrasında atık malzemeleri kullanarak kendi itfaiye araçlarını yapma şansı yakalayacak. Müze giriş ücreti 9TL-12TL arası olup atölyeler müze ziyaretçilerine ücretsiz olacak. Atölyelere 4-12 yaş grubu çocuklar aileleri ile 7-12 yaş grubu çocuklar tek başlarına katılabilecek.

Rahmi M. Koç Müzesi’nde 25 Şubat Cumartesi günü 4-6 yaş grubu çocuklar için “Konuşan Heykeller” atölyesi yapılacak. Atölyede minik ellerle şekillenen taş, toprak ve hamur, rengarenk boyanarak sergilenecek.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir