Fox, Simpson Oyuncaklarını Çoğaltıyor


Twentieth Centy Fox, Simpsonlar için LEGO’dan sonra farklı iş ortaklarıyla anlaşmaya vardı.
Bu yılın başında, Avusturyalı firma Headstart, Simpsonlar için geniş kapsamlı bir oyuncak kolu yarattı. Simpson severlerin Springfield’deki favori karaktelerinden sekiz tanesini tek tek, aileyi bütün olarak hazırladı. Çeşitler arasında konuşan onbeş santimlik figürler de var. Aynı zamanda da Homer ve Bart’ın pelüş oyuncakları piyasaya sürüldü.

full-sets-14pcs-The-font-b-Simpsons-b-font-family-memebers-Homer-Bart-Claudius-doll-decoration
Dünya çapındaki Character Options firması İngiltere dağıtımını üstlendi, Amazon, Argos, The Entertainer, John Lewis ve Smyths Toys ise perakende satışlardan sorumlu. Avrupa pazarı liderleri Simba Dickie, Lansay, Cosmic Gruop ve Top Toy, oyuncakların dağıtımını üstlendiler.
Simpson Mini figürlerini İngiltere piyasasında LEGO sunmaya devam edecek.
Diğer ortak Firmalardan Gipsy pelüş oyuncak, State Bicycle Company bisiklet, aynı zamanda Jumbo Games, oyun ve bulmacalarıyla 2016 yazından itibaren rafları dolduracaklar.

images
“Bu tarz stratejik ortaklıklar Simpson perakende satışlarını artıracak ve önemli pazarlarda LEGO ortaklığıyla, LEGO markasının etkisiyle başarı sağlayacak” diyerek durumu, Twentieth Century Fox’tan Sandra Vauthier-Cellier yorumladı.
“LEGO yaratıcılığı ve devamlılığı ürünün oyuncak sektöründe güven verici bir marka olarak kalmasınını ve oyun alanlarında devamlı gündemde olmasını sağlamakta”


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir