Giochi Preziosi’den Twozies İkizler


Tüm dünyada çocukların favorisi haline gelen ve Giochi Preziosi güvencesiyle Türkiye’deki çocuklar ile buluşan Twozies eğlencesi, çocukları neşe dolu keyifli bir dünyaya davet ediyor. Twozies figürleri; Twozies İkizler Mini Kutu, Twozies İkizler 6’lı Paket, Twozies İkizler 12’li Paket, Twozies İkizler Birlikte Eğleniyor, Twozies İkizler Cafe Oyun Seti seçenekleriyle hayranları ile buluşmayı bekliyor.

1491311347_TWOZIES_IKIZLER_12LI_S1_GPH57003_1_

Twozies İkizler Mini Kutu’dan çıkan her Twozies bebeğinin minik bir hayvan dostu var. Çocukları eğlendirirken, koleksiyonlarını tamamlamak ve karakterleri biriktirmek için çocukları teşvik eden Twozies figürleri, onların kişisel gelişimlerine de katkı sağlıyor. Her bir Twozies kutusu, aynı zamanda bebek ve minik hayvan dostunun sergilenebileceği bir aksesuar olarak dikkat çekiyor, üstelik diğer kutularla da birleşebiliyor! Biriktirilecek 140’tan fazla Twozies figürünün yer aldığı Mini Kutu’larda 1 adet Twozies bebeği, 1 adet minik hayvan figürü, 1 adet kutu dekor kağıdı, 1 adet koleksiyoncu broşürü ve 1 adet kullanma kılavuzu da bulunuyor. Üstelik Twozies İkizler Mini Kutu’dan çıkan her Twozies bebeğinin bir de minik hayvan dostu var. Bu kutular, eşleri bulmak ve koleksiyonu tamamlamak için birebir.

 

 

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir