Gumball için Muhteşem Bir Yıl


Cartoon Network’ün ödül sahibi komedi dizisi The Amazing World of Gumball Avrupa, Ortadoğu ve Avrupa’da düzenli olarak 43 milyon izleyici tarafından izlenmeye başladı.  Gumball Watterson ve en yakın arkadaşı süs balığı Darwin’in başından geçenleri anlatan bu komedi dizisi için bu müthiş bir yıl oldu.  İspanya, Portekiz, Orta ve Doğu Avrupa ve Ortadoğu’da daha çok iş yapmaya başladı.

Gürcistan’da Simba, Play by Play, Comansi ve Fournier son zamanlarda oyuncakları ile rafları doldurdular. Norma ise dizinin çizgi romanını Mayıs’ta İspanya’da başlatırken, Devir and Goody ise Portekiz’de yayınlara başladı.

2016 okul sezonu için Gürcistan’da çantalar, kırtasiye malzemeleri gibi ürünleri piyasaya sürüldü.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Polonya ve Romanya’da ise Cartoon Network moda, ev eşyası ve okul malzemelerini sonbaharda piyasaya sürdü, 2017’de de yeni ürünler gelmeye devam edecek.

Bu ürünler dışında The Amazing World of Gumball Cartoon Network’de güçlü bir yere sahip. Açtıkları IMG Worlds of Adventure in Dubai’de kafe ve perakende mağazalarında Gumball ürünleri sunuluyor.

32016_gumballfigure


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir