Harika Kanatlar Oyuncakları Türkiye’de


Çocukların tüm dünyada severek izlediği son dönemin en popüler çizgi dizileri arasında yer alan Harika Kanatlar, çok sayıda modele sahip olan oyuncakları ile Türkiye’de.

Farklı markalar arasında lisanslı ürünleri ve geniş model skalası ile öne çıkan Armağan Oyuncak, farklı özelliklere ve ebatlara sahip Harika Kanatlar oyuncakları ile Türkiye’deki çocukları buluşturuyor.

En uygun Harika Kanatlar oyuncakları, özelliklerine göre 19,90 TL ila 99,90  TL arasında değişen fiyatlara sahip. Oyuncak satın almak isteyen her bütçeden ebeveyn için sunulan bu en yeni Harika Kanatlar oyuncaklarını Oyuncaklar.TV olarak derledik.

Harika Kanatlar kahramanları denilince akla ilk gelen Donnie, Albert, Jet, Bello, Mira ve Paul gibi figürler için hazırlanan eğlenceli tasarımları özelliklerine göre sınıflandırmak mümkün.

Harika Kanatlar Sür-Bırak Oyuncakları

Özellikle küçük çocukların elleriyle sürerek oynayacakları, rol oyuncağı olarak kendilerini Harika Kanatlar kahramanalrının yerine koyacakları bu sür-bırak modelleri, ortalama 35 TL gibi bir fiyata sahipler.

hk1 hk3 hk4

hk2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Harika Kanatlar Mini-Figür Oyuncakları

Sür-bırak özelliği olmayan bu Harika Kanatlat mini figür oyuncakları, sağlam ve sağlıklı plastik malzemeden yapılan seçenekler olarak, nispeten daha küçük yaştaki çocuklara hitap ediyor. Piyasada ortalama 20 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor. Bu figür oyuncaklar, tıpkı filmde olduğu gibi, altlarında bir çift de ayağa sahip ve çocuklar Harika Kanatlar kahramanlarını istediklerinde ayaklı, istediklerinde kanatlı olarak kullanabiliyorlar.

 

 

 

0hk 0hk1 0hk3 0hk4Harika Kanatlar Tamir Çantalı Konuşan Oyuncakları

Koleksiyonun en pahalı modeli olan ve ortalama 100 TL fiyat etiketiyle satılan bu modellerde, en sevilen Harika Kanatlar kahramanları bulunabiliyor. Bizim görsel olarak Donnie’yi seçtiğimiz bu modellerin özelliği, elektronik aksama sahip olmaları. Kutu içerisinde yer alan özel tamir çantası ile parçalarını söküp takabileceğiniz, çeşitli modifiyeler yapabileceğiniz konuşan oyuncaklar, aynı zamanda elektronik bir karta da sahip.

Modelin üzerindeki kart yuvasından bu kartı çektiğinizde, kartı hangi dilde aldıysanız o dilde size selam veriyor, konuşuyor, sağa ve sola ya da baş aşağı şekilde siz hiçbir şey yapmadan uçabiliyor.

Harika Kanatlar Oyuncaklarını Görmek ve Satın Almak İçin Tıklayın

Harika-Kanatlar-Tamir-Cantali-Ko_47092_2


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir