Hasbro Doh Vinci İncelemesi


Doh vinci sanatla uğraşmayı sevenler için çok güzel bir oyun. Ben bu oyunu denedim ve beğendim. Normal hamurlara malzemesi benziyor ama  buradaki amaç farklı. İsterseniz çok neşeli ve rengarenk bir çerçeve yapın, isterseniz aynayı süsleyin ya da odanız için yaratıcı bir süs yapın. İstediğiniz gibi…

IMG_2002

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Hamuru tasarım aletinize yerleştirin ve başlayın.

 

IMG_2027

İlk olarak aynayı kalıbının üstünden çıkartın. Daha sonra boya tüpünüzü tasarım aletine yerleştirin ve alet yardımıyla sıkarak aynanızı tasarlayın. İsterseniz aynada yer alan çizgileri takip edin, isterseniz de kendi deseninizi oluşturun.

IMG_2009

 

Ben tasarım aletindeki hamuru sıkarken çokk eğlendim. Ayrıca kalıpların içinde eğlenceli şekiller de bulunmakta, bunları çıkartın ve renklendirin.

Ben ilk başta kediyi çıkarttım çünkü kedinin aynaya neşe katacağını düşündüm. Kediyi renklendirdikten sonra onu boş bir alana taktım. Artık bu kedi kutuya koyduğum eşyalarımı koruyacaktı.

IMG_2017

 

Kediden sonraya aynaya büyük ve güzel bir çiçek koymayı düşündüm.

 

IMG_2011

 

Çiçeği aynanın çerçevesine yapıştırabilmek için tüplerin içinde bulunan yapışkan hamurları kullandım. Daha sonra başka bir çiçeğin üstünü puantiyelerle kapladım. Bence bu desen çok güzel gözüktü. Yeterince süsledikten sonra artık ayna istediğim gibi bir şekil aldı.

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

IMG_2013

Şimdi sıra kutuyu süslemeğe geldi. Bütün çiçekleri takıp aynayı da süsleyince sıra kutuyu süslemeye geldi. Kutunun orta kısmında bir boşluk var ve ben o boşluğa bir şey yazmayı uygun gördüm. Kutunun üstüne “Love” yazdım kenarlarını da süsledim.

IMG_2029

Artık süsleme ve tasarlama kısmı bitmiş, kullanışlı bir hale gelmiştir. İçinde 2 tane bölme var. Ben içine takılarımı koydum. Artık takılarımı koruyacak bir kedim var. Sonuç olarak ben bunu yaparken çok eğlendim. Başta hiç güzel olmayacağını düşünmüştüm. Ama en sonunda güzel ve kullanışlı bir hal aldı.


Naz Karahasan
13 yaşında. Piyano çalıyor, resim yapıyor. İngilizce biliyor. Sanatsal aktivite oyuncaklarıyla kendini geliştirmekten hoşlanıyor.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir