Hasbro ve Paramount Film, Yeni GI Joe Filmi İçin Birleşti


Oyuncak markaları denilince akla ilk gelen isimlerden Hasbro, yeni GI Joe filmi için oyun ve oyuncaklardan özgün bir evren oluşturmak üzere Paramount Pictures ile anlaşma sağladı.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Filmin popüler kahramanlarından GI Joe, Mikronotlar, Vizyonerler, Maske (Mobile Silahlı Saldırı Ekibi Kumandanı) ve ROM gibi karakterlerin aksiyon figürleri oluşturulmak ile birlikte filmde yer alan araç ve ekipmanların da oyuncakları, ilk planlar içerisinde.

Paramount Pictures CEO’su ve Başkanı Brad Grey, konuyla ilgili olarak Hasbro’nun film lisanslı ürünlerini üreten yan firması Allspark Pictures yapmak istedikleri her konuda ortada buluştuklarını söyleyerek uzun süreli kullanılacak ve yıllar sonra bile hatırlanabilecek bir evren oluşturmak için bu markalar ile bir araya geldiklerini ifade etti.

gijoe

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Daha önce aynı yapım firmasından çıkan Transformers filmi oyuncakları için de işbirliği yapan iki firma, bu çalışma kapsamında 3.8 milyon dolardan daha fazla bir hasılat elde etmişti.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir