Hastane Macerası


614kXOk0JAL._SL1050_

Hastaneler, özellikle operasyon geçiriyorlarsa çocuklar için çok korkutucu bir yer olabiliyor. Etrafa, aletlere ve kişilere alışık olmamaları onları çok mutsuz edebiliyor. SuperHealos Hastane Macera Kiti profesyonel tıp çalışanları tarafından çocuklara hastaneyi, aletleri öğretebilmek ve endişelerini azaltabilmek için tasarlandı. Setin içinde “Maymun Çılgınlığı” adında bir kitap bulunuyor. İki çocuk süper güçlerini kullanarak tıp aletlerini kullanıyorlar ve hastanedeki olayları çözüyorlar. Hikaye ilerledikçe çocuklar Raymond the X-ray gibi sevecen karakterlerle tanışarak hastaneyle ilgili bilgi edinmiş oluyorlar.

51BhU6Pr48L

Profesyonel tıp çalışanları tarafından çocuklara hataneyi, aletleri öğretebilmek ve endişelerini azaltabilmek için tasarlandı.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir