Hayatı Yakalayın


Hayatınıza akıcılık eklemek, tekerlekler üzerinde özgürleşmek bu yeni ürünle her yerde mümkün. Sokakta, parkta hatta geniş iç mekanlarda bile size hız katacak. Her ayak numarasına göre ayarlanan Cardiff Skate erkek, kadın, çocuk için uygun olan boylarda tasarlanmış. Ağırlık limiti ise 85kg.

Taşınması kolay ve ayarlanabilir

Taşınması kolay ve ayarlanabilir

Ayakkabılarınızı çıkarmanıza gerek kalmadan botun ya da spor ayakkabının üzerine takılabilen bu patenler çok kullanışlı.
Başlangıç aşaması oldukça kolay Cardiff Skate özellikle daha önce kayak yapmış kişilerin aynı ayak hareketiyle kullanabilmesi için çok elverişli. Çocuklar için parlak sarı ve pembe renklerde olan Cardiff Skate ayrıca yine çocukların güvenliği için özel aparat yardımıyla yavaşlatılabiliyor, böylece çocuğunuz güvenli bir şeklide paten kaymaya başlıyor. Ailenize neşe katacak bir eğlence olarak kullanabileceğiniz Cardiff Skate, kolay taşınıyor.

10531045
Aliminyum fren ve raylara, sağlam iç yapıya ve ayrıca burkulma esnasında hızla ayaktan çıkma özelliğine sahip.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir