Haydi Bir Beste Yap


Müzisyen Philip Sheppard tarafından yaratılan bu oyunda hiç nota bilmeseniz de, hiç enstrüman çalmış olmasanız da kendinizi gerçek bir müzisyen gibi hissetmeniz mümkün.

Keyifle yaratacaklar

Keyifle yaratacaklar

Oyunda size verilen şeffaf nota kartlarında bir orkestra tarafından çalınmış farklı melodiler bulunmakta. Kartların iki tarafında iki farklı melodi seçeneği var. Oyundan hem bu melodilere sahip altmış kart çıkıyor hem de bu kartları çalmanızı sağlayacak bir web sitesine giriş hakkı. Bu şekilde istediğiniz gibi kartların numaralarını bilgisayara girerek farklı besteler yaratabiliyorsunuz. Besteler çalarken, nota kağıtlarından takip ederek müzik yönünüzü geliştirme imkanı buluyor ve aynı zamanda da bir besteci gibi hissedebiliyorsunuz.

images
Çocukları beste yapmaya ya da enstrüman çalmaya heveslendirecek, tüm aileye keyifli vakit geçirtebilecek “Compose Yourself” denemeye değer görünmekte.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir