Hem Çocuklar Hem Büyükler İçin Pasta Tasarlama Kiti Real Baking


Yaratıcı oyuncaklar, tasarımsal ve sanatsal oyuncaklar sizin ya da çocuğunuzun ilgisini çekiyorsa bu ürünü de çok beğeneceğinizden emin olabilirsiniz.

00Real Baking

Aynı şekilde mutfak oyuncakları arasında da değerlendirebileceğimiz bu ürün, Vivid ile Skyrocket markalarının işbirliğindeki ortaklıkla üretildi. Bir tür pasta kalemi olarak tasarlanan ve içerisine pasta süslemek için dilediğiniz akışkan gıda maddesini koyarak şekiller vermenizi sağlayan ürün, yakın zamanda raflarda yerini alacak.

0Real Baking2

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

Hem çocuklar, hem büyüklere hitap eden pasta süsleme kiti, bir arada mutfakta harikalar yaratmanıza da yardımcı olabilecek.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir