Rosie’nin Dünyası Youtube’de


Okul öncesi çocukların televizyon yıldızı Rosie’nin Dünyası youtube’te dünya çapında yüz milyon kez tıklanarak yeni bir rekor kırdı. Çocukların gittikçe daha fazla hayran olduğu favori televizyon şovuna internet üzerinden artık kolayca ulaşmak mümkün çünkü Firma hayranlarının teknolojiyle haşır neşir olmuş okul öncesi çocuklar olduklarını farketti.

Sanal ortamda da küçükleri eğlendiren Rosie dördüncü sezonunu tamamladı.

everythings-rosie-post

V&S Entertainment Direktörü Vickie Corner, “Rosie’nin popülerliğinin hem televizyonda hem de sanal ortamda artışını sevinçle izliyoruz. Çocuklara çok sevdikleri Rosie’ye sanal ortamda ulaşabilme şansı vermek bizi çok mutlu etti” diyor.
Resmi olarak Rosie’nin Dünyası, YouTube kanalında, 2014’de İngilizce, İspanyolca ve Latin Amerikan olarak yayına başladı. Daha sonra Arapça, Türkçe, Sırpça gibi daha başka dillerde de küçüklerle olmaya devam etti.

Everythings_Rosie

 


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir