Hexbug Robotik Deniz Canlılarına Yenilerini Ekledi


Geçmiş yılların en popüler elektrikli oyuncak üretimlerinden olan Robotik Balıklar, farklı ürünler ile birlikte Hexbug markası tarafından üretilmişti. Dünyada olduğu kadar Türkiye’de de ilgi gören Hexbug markasının ürünlerine geçtiğimiz hafta yenileri eklendi.

Küçük boyutlarına rağmen detaylandırılmış tasarımlar ve uzaktan kumanda ile güçlendirilmiş yönetim gibi özellikleriyle benzerlerinden ayrılan robotik ürünlerin Hexbug’ın tek ürün kategorisi olmadığının altını çizelim.

Gelelim markanın yeni üretimlerine… Markanın en son eklediği ürünler Aquabot Jellyfish (Robot Denizanası, Denizatı ve Keler Balığı.

Yeni seriden Robot Keler Balığı, diğer arkadaşları gibi su içinde kullanılabilen ve uzaktan kumanda ile yönetilerek farklı yönlere hareket ettirilebilen tasarımlar olarak karşımıza çıkıyor. 4 farklı renkte üretilen bu balıklar için 3 farklı hız kademesi tanımlanmış. Ürünün yurt dışı fiyatı 19,99 dolar olarak açıklandı.

1500x1500_rc_singles_blue

 

Robot Denizanası, özellikle elektronik akvaryum oluşturmak isteyenler için hazırlanmış desek yanlış olmaz. Gerçek bir denizanası gibi tasarlanan, uzaktan kumandaya ihtiyaç olmadan hareket eden ve su içinde elinizle yön verebileceğiniz bir şekilde tasarlanmış. Mavi, mor, yeşil ve kırmızı olmak üzere 4 renk olarak piyasaya sürüldü. Yurt dışı fiyatı ise 14,99 dolar.

file_41_4

Türkiye’deki Robotik Balık Ürünleri İçin Tıklayın

 

file_39_9

En dikkat çekici yeni tasarım ise elektronik Denizanası oldu. İç kısmında LED ışıkları olan, gerçek bir deniz anası gibi kollarından güç alarak yüzen bu renkli deniz anaları da pembe, mor, turuncu ve yeşil olmak üzere 4 renge sahip. Tanesinin yurt dışı fiyatı da 14,99 dolar.

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir