Hot Toys’dan 2 Metrelik Batman Aksiyon Figürü


 

Yeni Batman ve Superman filmi “Batman v Superman: Dawn of Justice (Batman ve Superman: Adaletin Şafağı)” filmi için sayılı günler kala oyuncak dünyası da hareketlenmeye devam ediyor.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Batman oyuncakları arasında kuşkusuz en geniş çapta kabul görenlerden olan Batman figür oyuncakları, şimdi devasa bir üyeye yer açıyor. Batman figür oyuncakları alanında en bilinen markalardan Hot Toys, devasa figürünü görücüye çıkardı.

Markanın ürettiği Batman aksiyon figürü, Batman’in yeni filmdeki tam donanımlı halini temsil ediyor. 1/6 ölçeğinde tasarlanmış olan figürün boyu ise tam 2.2 metre uzunluğunda.

Tüm Karakter Haberleri İçin Tıklayın

Aslında Hot Toys’un “Life Size Masterpiece Series” yani “Gerçek Boyutlu Başyapıt Serisi” adını verdiği koleksiyonun parçalarından olan bu figür önümüzdeki yıl piyasaya çıkacağı için henüz fiyatı bilinmiyor.

batman1 batman3 batman4 batman5 batman6

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir