Iam Elemental Aksiyon Figürleri İngiltere’de


Iam Elemantel kadın aksiyon figürleri 2017’de Yılın Oyuncağı olmaya aday. Bu çok beğenilen seri özellikle kız ve erkek çocuklar için 2013 yılında yaratıldı, tanıtım kampanyası ise 2014’de Kickstarter’da başladı, daha sonra tüm dünyanın ilgisini çekti. Seri Amerika’da depolanarak dünyaya dağılıyor ancak meraklıları Atlantik’in diğer tarafında da bulunmasını istiyorlardı ve Firmanın yeni oyuncak Serisi Wisdom Warriors İngiltere’de depolanmaya hazır hale getirildi.

download

Diğer kadın aksiyon figürlerinden çok farklı bir karakterler çocukların beğenisine sunuldu.

Elemantel’in yöneticisi Julie Kerwin “IamElemental’i başlattığımız zaman bazı şeyler bizim için çok önemliydi. Süper kahraman mitini geri kazandırarak oyuncağı yapanların değil, çocukların hikayeyi belirlemesini sağlamak amacımızdı. Güçlü, hayal gücü zengin, gerçeğe uygun vücut ölçüleriyle piyasadaki diğer kadın aksiyon figürlerinden çok farklı bir karakter oldu.” diyerek ürününü tanıttı.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir