Cry Babies’in Perakende Başarısı


Ürün henüz iki hafta önce piyasaya sürüldü ve şimdiden en çok satılan Lucy the Dog seviyesinde büyük bir satış başarısı elde etti.

Bu IMC’nin oyuncak bebek alanındaki ilk başarısı değil, geçen sene Ekim ayında Baby Wow ile de listelere üst sıralardan girmişti. IMC oyuncak bebek satışlarını üst seviyeye çıkarmak için çok yoğun bir televizyon kampanyası başlattı. Hem Cry Babies hem de Baby Wow 16 Temmuzdan itibaren çok hızlı bir satış artışı gösterdi.

CRY-BABIES

Pazarlama Müdürü Kristen Chamber Cry Baby oyuncak bebeklerinin satışından çok mutlu olduklarını ve başlattıkları tanıtım kampanyalarıyla ürünün 2016 yılının mutlaka alınması gereken oyuncaklarından olacağını belirtti. Ayrıca gelecek yıl İngiliz piyasasına sunulmak üzere yaratıcı ekibin iki yeni oyuncak bebek üzerinde çalıştığını da müjdeledi.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir