İngiltere’de 2015’i Zirvede Kapatan 10 Oyuncak


Geçen yılın en iyi oyuncakları, hiç kuşkusuz bu yıl da kendilerinden oldukça söz ettirecek. Oyuncaklar.TV olarak her yaş seviyesine uygun ve her türde tasarlanıp piyasaya sürülmüş en yeni ve en iyi oyuncakları sık sık sizlerle paylaşıyor, hatta çoğu zaman görüntülü veya yazılı oyuncak incelemelerini de ekrana getiriyoruz.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Bizim de yıl içerisinde bahsini ettiğimiz kimi oyuncakların yer aldığı, geçen yılın en iyilerinden olan ve yıl sonunda İngiltere pazarında zirvede yer alan ilk 10 oyuncağı sizler için sırasıyla paylaşmak istedik. Tablodaki manzara gösteriyor ki geçen yıla damgasını Frozen oyuncakları ve Star Wars oyuncakları vurmuş. Ama yıl boyunca ilk 3’ten aşağı düşmeyen PieFace oyununu da unutmamak gerek.

Pie Face: Tokat Dolusu Pasta

1 Disney Frozen Sing With Elsa

2 Pie Face

3 Nerf N Strike Elite Modulus Blaster

4 Lego Star Wars Advent Calendar

5 Lego Star Wars Millennium Falcon

6 Disney Frozen Elsa Sparkling Ice Castle

7 Baby Born Interactive Girl

8 WCS Match Attax 2015/16 Trading Cards

9 KidiZoom Duo

10 Lego Friends Heartlake Grand Hotel

Baby Born Interactive Girl Disney Frozen Elsa Sparkling Ice Castle Disney Frozen Sing With Elsa KidiZoom Duo Lego Friends Heartlake Grand Hotel lego star wars advent calendar 2016 Lego Star Wars Millennium Falcon Nerf N Strike Elite Modulus Blaster

piafece WCS Match Attax 2015:16 Trading Cards


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir