İş Ortaklığı: Arckit


Oyuncaklar.TV’nin “İş Ortaklığı” kategorisinde, Türkiye’de distribütör arayan yabancı firmaları, yerli firmalarla tanıştırıyoruz.

İngiltere merkezli bir marka olan Arckit; yeni nesil mimarlık ve mühendislik tekniklerini yapı kitleriyle kullanmanızı sağlayan modern tasarımlar sunuyor.

Özellikle bilimsel uğraşlara ve oyunlara meraklı olan her yaştan kullanıcıya hitap eden Arckit, 2014’te kurulan yeni bir marka.

Screen-shot-2016-08-04-at-14.46.02

Ödüllü Bir Marka

IMG_4130

Arckit, serbest tarzda, yani herhangi bir yönergeye bağlı kalmadan tamamen kullanıcının hayal gücüyle şekillendirilebilen mimari model yapı kitleri alanında kısa zamanda ödüller kazanmış.

Screen shot 2016-08-04 at 14.48.51

Modern inşa teknikleri temeline dayanan Arckit kullanım prensibi, işin uzmanları tarafından kullanılmakta olan hassas tasarım araçlarını evinize getiriyor. Bu anlamda, hem bir yapı kiti, hem de tasarım fikirlerini canlandırmayı sağlayan hobi seti niteliğine sahip.

Özgün tasarımı sayesinde Arckit ürünlerinin parçalarını tamamen modüler şekilde, yani birbirlerine eklemlendirerek, herhangi bir yapıştırıcı kullanmadan kullanmak mümkün.

Arckit 120 - Model

Hem Bilim Teknoloji Mühendislik Matematik (BTMM) alanında çeşitli yeteneklerin gelişimini, hem genç mimarların mesleki bilgi ve deneyimlerini geliştirmenin eğlenceli yolunu sunan Arckit, çok çeşitli biçimlerdeki yapıları, ölçeklere bağlı kalarak oluşturmanın yolunu açıyor.

Arckit Kitleri ve Fiyatları

IMG_7901

Arckit, çeşitli seviye ve hacimlerde 4 farklı ürün sunuyor. Bu kitlerin parçaları birbirlerine eklemlenebiliyor. Yani bir kiti aldığınızda, daha sonra alacağınız bir başka kitle kullanabiliyorsunuz. Bunları küçükten büyüğe doğru sıralayalım.

Arckit GO - Box

Arckit GO, bir anlamda yeni başlayanlar için hazırlanmış küçük bir set. 160+ parçaya sahip ve €59,99 fiyat etiketi var.

 

Arckit 60 - New Box Image

 

 

Arckit 60, 220+ parçaya sahip. Önerilen fiyatı €99,00.

 

Arckit 120 - New Box Image

Arckit 120, 385+ parçaya sahip.Fiyatı €189,00 olarak belirlenmiş.

Arckit 240 - New Box Image

En büyük set olan Arckit 240 ise, 620’den fazla parça içeriyor.

Ürünlerin alan kaplama kapasitesi elbette kurulacak tasarımın biçimine göre değişebiliyor. Marka, bu kitler haricinde kimi parçaları da tekil olarak satıyor. İncelemek için TIKLAYIN.

Arckit ile İletişim

 

IMG_7753

Dilerseniz markayla aşağıdaki kanallar üzerinden doğrudan iletişime geçebilir, Oyuncaklar.TV‘den kendileri hakkında bilgi aldığınızı ve ürünleriyle ilgilendiğinizi belirtebilirsiniz.

Marka ve ürünleriyle ilgili daha detaylı bilgiler edinmek veya doğrudan iletişime geçmek için:

Web Sitesi

Facebook

Satış ve Pazarlama:

Yetkili: Stephen Davies
E-posta: stephen.davies@arckit.com
Telefon: +44 (0)208 943 9017

İş Ortağı Arayan Diğer Markalar İçin Tıklayın

Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir