İş Sanat’tan Miniklere : Fantastik Hikâyeler Makinesi


 

İş Sanat’ın 17. sezonunda geleceğin sanatseverleri için programına aldığı bir diğer çocuk oyunu da Fantastik Hikâyeler Makinesi. İlk kez ocak ayında perde diyecek yepyeni oyunu Can Yılmaz kaleme aldı, Serdar Biliş yönetti.

1483965924_4285c508_ca13_489d_a16f_b66108b5229e

Minik izleyicileri uçağın mucidi Wright Kardeşler’den Hezârfen Ahmet Çelebi’ye, sinemanın mucidi Lumiere kardeşlerden taş devrine uzanan geniş bir zaman diliminde benzersiz bir yolculuğa çıkaracak oyunun meraklı kahramanı Ömer’e yetenekli genç oyuncu Ata Berk Mutlu hayat verecek.

Bu neşeli ve müzikli oyunda Ömer, büyükbabasının hediyesi ile zamanda yolculuğa çıkacak ve tarihteki birtakım buluşlara hem tanıklık hem de müdahale edecek. Sevilen oyuncular Tuba Ünsalİbrahim Selim, Sercan Badur, Yeliz Kuvancı ve Hayal Köseoğlu’nun canlandırmalarıyla çocuklara kahkaha dolu anlar yaşatacak oyun, öğrettikleri ile de unutamayacakları bir deneyim sunacak.

1483965927_ataberk_baba__16_

Bu fantastik makineden neler çıkacağını merak ediyorsanız 29 Ocak 2017, Pazar günü saat 15.00’ı ajandanıza not etmeyi unutmayın.


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir