İyi ki Doğdun Hello Kitty!


Toyzz Shop; tasarımcısı Sanrio tarafından 1974 yılında tüm çocuklara ve yetişkinlere armağan edilen, şimdiye kadar yaratılmış, en benzersiz karakterlerden biri olan dünyaca ünlü Hello Kitty’nin doğum gününü 01 Kasım 2016, Salı günü Akmerkez mağazasında düzenlediği bir davet ile kutladı.

Dünya çapında her yaştan ve farklı kökenden hayrana sahip, birçok sanatçıya ve tasarımcıya ilham kaynağı olmuş Hello Kitty için gerçekleştirilen partinin doğum günü pastası davete katılan çocukların alkışları eşliğinde kesildi. Herkese karşı sevgi dolu karakteri ve sevimliliği ile 7’den 70’e herkesin sevgilisi Hello Kitty; doğum günü partisine katılan tüm davetlilere tek tek sarılarak; insanlığın sevgi ile kalp kalbe bağlanmasından mutluluk doğar mesajı verdi.

max-licensing-turkiye-genel-muduru-diana-magarino-hello-kitty-toyzz-shop-pazarlama-grup-muduru-didem-ozguven

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Toyzz Shop olarak dünya çapında en sevilen karakterlerden biri olan Hello Kitty’nin Türkiye’deki doğum gününe ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyduklarını belirten Toyzz Shop Pazarlama Grup Müdürü Didem Özgüven yaptığı açıklamada: “Hello Kitty yıllara meydan okuyan ve günden güne çevresindeki sevgi halkasını genişleten benim de çok sevdiğim bir karakter. Bugün de burada hep birlikte olduğumuz ve bu eğlenceli günde çocuklarımızın yüzlerindeki sevinci ve heyecana ortak olduğumuz için çok mutlu ve gururluyuz” dedi.Hello Kitty’yi Türkiye’deki hayranları ile buluşturan Max Licensing Türkiye Genel Müdürü Diana Magarino yaptığı açıklamada “Dünyada her yıl geleneksel olarak kutladığımız Hello Kitty’nin doğum gününü bu yıl ilk kez Türkiye’de çok keyifli bir parti ile gerçekleştirdik.Toyzz Shop ile yıllardır çok güzel çalışmalara imza atıyoruz. Hello Kitty’nin doğum gününü, sevgi ve mutluluk dolu çocuklarla birlikte ilk kez Toyzz Shop’ta kutladığımız için mutluluk duyuyoruz” dedi.

toyzz-shop-hello-kitty-dogum-gunu-partisi-2


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir