James Bond 007 Spectre Araba Yarışı Seti


2015 yapımı James Bond filmi “Spectre” sinemaları kasıp kavururken oyuncak sektörünün pek çok üretim alanında da lisanslı üretimler yapılmaya devam ediliyor.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmaları İçin Tıklayın

 

Bunlardan birisi de Scalextric markası tarafından üretilen, filmde de gördüğümüz James Bond otomobillerinin model arabaları.

71yDO2-Vx7L._SL1500_

James Bond 007 Spectre Araba Yarışı Seti olarak piyasaya sürülen bu otomobiller, sadece birer model araba değil. Koleksiyon amaçlı kullanılabileceği gibi işlevsel bir araba yarışı seti olarak da düşünülen sette, filmde karşımıza çıkan iki model yer alıyor.

619SEGiyDmL._SL1500_

Aston Martin DB10 ve Jaguar C-X75 model arabalarının 1:36 ölçeğinde hazırlanarak üretildiği sette ayrıca yarış pisti de mevcut. Birer “slot araba” olarak düşünülen modeller, sekiz şeklindeki yarış pistinde uzun süren eğlenceli saatler ve kaliteli malzeme ile donanım sayesinde uzun süreli kullanım vadediyor.

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

 

61eqrfrqanL._SL1500_ 61eX6TrXdrL._SL1500_

 


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir