Kahraman Çomar ve Sevimli Dostlar MOİ Sahne’de


Birbirinden keyifli yetişkin ve çocuk oyunlarını izleyiciyle buluşturan İstanbul’un en renkli sahnesi MOİ Sahne’de, eğlenceli bir müzikli çocuk oyunu daha sergileniyor. Tiyatro sanatçısı Tarık Şerbetçioğlu’nun yazdığı ‘Kahraman Çomar ve Sevimli Dostlar’ adlı çocuk oyununda; dostlarıyla birlikte yaşadığı çiftlikten ayrılan bir köpeğin arkasından gelen ve onu çiftliğe geri döndürmeye çalışan sevimli dostlarının macera ve eğlence dolu hikayesi anlatılıyor.

Türkiye’den Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Taner Tunçay, Sinem Burcu Kalaycı, Aykut Süslüer ve Ezgi Altıkulaç’ın oyunculuklarıyla, tek perde ve 50 dakika süren oyunun yönetmeni Ömer Gecü. Koreografi, Binnur Şerbetçioğlu’na, müzikler ise Deniz Noyan’a ait.

Mall of İstanbul’da yer alan MOİ Sahne’de sergilenecek oyun ‘Kahraman Çomar ve Sevimli Dostlar’ 12 Kasım 2016, Cumartesi günü saat 13.00’de izleyicilerle buluşacak.

6832_54e5e25093c54_1000x667


Işıl Yaran
Işıl Yaran, daha önce özel bir TV kanalında editörlük ve içerik seçiciliği gibi görevler almakla birlikte çeşitli derneklerde gönüllü olarak çalışmaya devam etmektedir. 2 yıl İngiltere'de yaşayan ve "babysitter"lık yapan Işıl Yaran, aynı zamanda bir erkek çocuk annesi.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir