Kaptan Amerika: İş Savaş Filminde Örümcek Adam’dan Önce Kostüm Göründü


Önce “Kaptan Amerika: İç Savaş filminde Örümcek Adam var mı” diye soruldu, cevap “Evet” olarak geldi ancak şu zamana kadarki fragmanlarda halen Örümcek Adam’ı görmüş değiliz. Bunun nedeni halen açıklanmasa da kulis bilgileri Sony ve Marvel’in bazı konularda anlaşamamış olması olarak belirtiliyor.

KaptanAmerikaÖrümcekAdam

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Ancak yine de, kahramanın kendisi değil de hangi kostümü giyeceği konusunda bazı sızıntılar söz konusu. Iron Man ile Captain America ve ikisinin taraftarı olan süper kahramanlarının çatışmasını izleyeceğimiz filmde Örümcek Adam’ın hangi kostümü giyeceği hakkında daha önce Kevin Feige’in “Klasik çizgi romanlardaki kostümün hazırlandığını” söylemesi ile ilgili bir ipucu almıştık. Filmin lisanslı kostüm ve sweat-shirt’lerini yapan Merchoid isimli markanın şimdiden piyasaya sunmaya hazırlandığı tasarımlara göre, bildiğimiz lacivert-kırmızı kostümlerle karşımıza çıkacak Örümcek Adam.

KaptanAmerikaÖrümcekAdam3

Tüm Karakter Haberleri İçin Tıklayın

Bu arada Kaptan Amerika: İç Savaş filminin gösterim tarihi 6 Mayıs 2016 olarak açıklandı.

KaptanAmerikaÖrümcekAdam1


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir