Karanlıkta Parlayan İstilacı Zombiler


Kendisini yeraltı dünyasına tekrar yollamanız için sizi bir düelloya davet eden bu ölü arkadaşı, karanlıkta parlayan iğrenç yeşil rengi ile sadece Hammacher Schlemmer markasında bulabilirsiniz. İnsanlığın savunucularından biri olmak istiyorsanız işiniz zor, kızılötesi silahınızı yüklenmeniz gerek, ayrıca göğsüne yerleştirilmiş hoparlörden çıkan boğuk sesi ile size adım adım yaklaşan zombinin gözlerine 9 atış yapmanız gerekiyor ve bunun için sadece 30 saniyeniz var.

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Üç atış sol kolunu kaybetmesini ve kısa bir an için durmasını sağlıyor ancak kendine geldiğinde kızgınlıktan homurdanmaya ve daha da çıldırmış bir şekilde ilerlemeye başlıyor. Üç atış daha fazlası sağ kolunu da kaybetmesine sebep oluyor ve aynı efekti gösteriyor.  İnleme ve yenilgiyi kabul etme sesleri ile sırtının üzerine düşmesini sağlayan ve doğaüstü yaşama gücünün sona ermesini sağlayan son atış ile de oyun bitiyor.

87476_1000x1000

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

  • 6 adet AAA pil gerektirir.
  • 3 yaş ve üzeri için uygundur.
  • Boy: 17 cm Genişlik: 10 cm
  • Ağırlık: 900 gr

Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir