Karayip Korsanları Tayfası Çocuklarla Buluşuyor


Tüm dünyada gişe rekorları kıran Karayip Korsanları serisinin yeni filmi Mayıs’ta vizyona giriyor. Sevilen film serisinin yeni oyuncakları Adel Kalemcilik güvencesiyle Türkiye’de de satışa sunulacak.

Eğlenceli ve rengarenk bir dünyayı çocukların hayatına taşıyan Adel Kalemcilik, tüm dünyada sevilerek izlenen Karayip Korsanları filminin oyuncaklarını Türkiye’de çocuklarla buluşturuyor.

26 Mayıs’da vizyona girecek Karayip Korsanları serisinin beşinci filminin oyuncakları, serinin diğer filmlerinden farklı olarak çocuklara daha uygun olarak tasarlandı. 6-12 yaş grubu çocuklara hitap eden oyuncaklar fonksiyonel tasarımları ile dikkat çekiyor. Tüm filmleri dünyada izlenme rekorları kıran Karayip Korsanları, oyuncak satışları alanında da liderliğini koruyor.

Çocuklar kadar yetişkinlerin de büyük ilgisini çeken oyuncaklar, Jack Sparrow, Will Turner, Kaptan Salazar, Barbossa gibi film karakterlerine ait figürler, köpek balığı ve mızraklı sandal gibi aksiyon setleri, kılıç ve korsan gözlüğü seti, hareketli döner kılıç ve iki farklı boydaki özellikli gemi seçeneklerinden oluşuyor.


Atıl Aydoğan
İçerik Yöneticisi | Head of Content

​Yıldız Teknik Üniversitesi Matematik Mühendisliği mezunu. Discovery l​i​sansl​ı​ ​keşif oyuncakları, Haynes motor ​model kitleri, Wild Science, 4D Master, Make2Play marka​larının temsilciliğini yapan ​bir oyuncak firmasının sahibi.
2012 ​Kasım'da t​üketiciye y​önelik ​"​Toys​"​ dergisini kurarak oyuncak yayıncılığı yapmaya başladı. Ağustos 2014'e kadar Toys dergisi, haberleri, incelemeleri, makaleleri, dünyadaki popüler ürünler ve yeni teknolojilerin yanı sıra çocuk güvenliği ve gelişimi ile Türkiye'nin önde gelen oyuncak dergilerinden biri oldu.
Eylül 2014 tarihinde "Toys", Oyuncakçılar Derneği (OYDER) tarafından satın alınarak sektörel içeriğe sahip, uluslararası fuarlara geniş yer veren ve daha fazla ilan sayfası olan "Toyder" isimli resmi dernek dergisi haline geldi.
Nisan 2017'ye dek OYDER'in resmi dergisi olan Toyder'i hazırlamakla ve yayın koordinatörlüğünü yapan Aydoğan, şimdilerde Oyuncaklar.TV'nin kurucusu ve yöneticisidir.

toyder'i buradan okuyabilirsiniz: http://issuu.com/toyder
toys'u buradan inceleyebilirsiniz: http://issuu.com/toysmagazin

**

​Aydogan was graduated from Yıldız Technical University, Department of Mathematical Engineering. He owns a toy company which holds agency of brands such as Wild Science, 4D Master, Make2Play and Discovery licensed exploration and Haynes engine kits.
In November 2012, he stepped into toy-related publishing by establishing Toys magazine. By August 2014, Toys has become one of Turkey's most trusted toy publications with news, reviews, articles on popular products, new technologies and child safety.
In September 2014, Toys was acquired by the Turkish Toy Association (OYDER) and transformed into Toyder, the official publication of the association as well as a sectoral magazine which largely covers international exhibitions and more advertisements.

Atil Aydogan was the publishing coordinator of Toyder until April 2017 and currently, he is founder&manager of Oyuncaklar.TV website.

Toys Magazin Archive: http://issuu.com/toysmagazin
Toyder Archive: http://issuu.com/toyder
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir