Kategorisinde Lider Cicciobello Oyuncak Bebek ve Aksesuarları


Giochi Preziosi tarafından geliştirilen, alanının en özgün ve en geniş aksesuarlı örneklerinden Ciccobello Çok Hastayım bebeği ve Ciccobello Doktor Çantası setleri, yıllardır Gochi Preziosi güvencesiyle raflarda.

Kalitesi ve özgün oyuncak konseptleriyle tüm dünyada tanınan Giochi Preziosi, bünyesindeki farklı markalarla çocukları mutlu etmeye devam ediyor.

cicciobello_doktor_cantasi_ve_aks_gph05643-u%cc%88ru%cc%88nGiochi Preziosi Türkiye ofisinin kurulduğu 2009 yılından bu yana, portföyünün mihenk taşlarından olan ve sürekli büyüyen markası Cicciobello, kategorisinde lider bir isim olarak yeni oyuncak bebekler tasarlamaya devam ediyor. 30’dan fazla ülkede satılmakta olan Cicciobello bebeklerinin en iyi performans gösterdiği ülkeler arasında ise Türkiye; İtalya ve Fransa’yla birlikte yer alıyor. Kendi kategorisi kapsamında Fransa’da % 30, İtalya’da % 59 Pazar payı olan Cicciobello bebekleri, Türkiye’deki çocuklar tarafından da çok sevilmekte.

2017’de yeni ürünlerinin de yolda olduğu Cicciobello markası, mevcut iki ürünle içerisinde bu dönem karşımıza çıkan iki set, çocukları hem eğlendiriyor, hem de rol yeteneklerini ve sosyal becerilerini geliştiriyor.

Cicciobello Çok Hastayım

cicciobello_cok_hastayim_yeni_gph06997-u%cc%88ru%cc%88n

Cicciobello bebeklerini özgün kılan özellikleri, son derece gerçekçi olmaları. Çok Hastayım setinde yer alan bebek hasta olduğunda ağlıyor ve yanakları kızarmaya başlıyor. Çocukların yapması gerekense önce hastalığı tespit etmek. Bunun için de kutuda yer alan steteskopla bebeğin göğsünü dinliyor, ardından termometreyle ateşini ölçüyorlar. Tespit sonrasındaki tedavi aşamasında ise bebeklerine süt, vitamin ve meyve suyu içirmeleri gerekiyor. Tamamı setin içerisinde yer alan bu tedaviler cevap vermezse yine kutudaki iğneyle, Cicciobello’nun iyileşmesini sağlıyorlar.

Cicciobello’nun iyileşmesi için gereken tedavi her seferinde farklılık gösterdiği için çocuklar hiç sıkılmadan Cicciobello’yu tedavi etmeye çalışıyorlar.

Cicciobello Doktor Çantası

cicciobello_doktor_cantasi_ve_aks_gph05643-kutu

Doktorluk mesleğini seven ve daha yakından tanıyıp uygulamak isteyen çocuklar için Cicciobello bebeğin doktor çantası, içinde çok daha fazla aksesuarla geliyor. Bu set doktor çantasının yanı sıra çıkartmalar, simli otoskop, simli şırınga, termometre, tansiyon aleti, ışıklı stetoskop ve bandaj içeriyor. Üstelik tüm bu parçalar, Cicciobello Çok Hastayım bebeğiyle uyumlu.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir