Katıl Kazan | 24.Hafta (21 -25 Aralık) Sona Erdi!


Oyuncaklar.TV’de 24.Hafta Yılbaşı Özel Yarışması Başladı

Bu hafta Oyuncaklar.TV’de yılbaşına özel çekiliş ile belirlenen 3 yarışmacıya Neşeli Çoraplar, Blink Stepz Harekete Duyarlı LED Bağcık ve 4D Master Mini Yapboz Seti hediye edeceğiz. Hediyeler için sayfanın aşağısına bakabilirsiniz.

Çekilişe katılmak için Facebook ve Twitter sayfalarımızdaki 24.hafta gönderilerinde yazan koşulları sağlayıp aşağıdaki formu dolduranlar arasından kuracek.com üzerinden yapılan online çekilişle belirlenen isimler şöyle:

yarışma

 

Asıl Kazananlar:

 • Özlem Özden
 • Nuray Cengiz
 • Aslı Üstün

Yedek Kazananlar:

 • Zeynep Diyar Aslan
 • Hüseyin Yalçın
 • Hamdiye Turhan

Yarışmacılarımızı tebrik ederiz.

Lütfen en altta yer alan Yarışma Koşulları’nı okuyunuz.

 


Bu Haftanın Ödülleri:

Neşeli Çoraplar:

0neşeli

 

Blink Stepz Harekete Duyarlı LED Bağcıklar

Oyuncak_5076071

4D Master Mini Yapboz

thumb (1)

Oyuncaklar.TV Katıl Kazan Yarışma Koşulları

 1. Oyuncaklar.TV tarafından periyodik olarak düzenlenen yarışmalar, geçerli haftanın pazartesi günü başlayıp cuma günü gün içerisinde sona erer.
 2. Bu süre içerisinde “Katıl Kazan” ekranında sorulan sorulara doğru cevaplar veren yarışmacılar arasından çekiliş yapılarak o hafta belirlenen sayıda kazananın ismi en geç takip eden hafta sonu içerisinde açıklanır.
 3. Yarışmacıların kazanmaları halinde hediyelerini ulaştırabilmemiz için tüm soruların ve iletişim bilgilerinin doğru ve eksiksiz girilmesi şarttır.
 4. Kazananlara gönderilecek olan hediyeler için hiçbir ürün ve gönderim ücreti alınmamakla birlikte ürün kutuları incelenme ve kutu açma videoları için açılmış olabilir. Ancak kutu içeriği tamamen sorunsuz gelecektir.
 5. Yarışmaya konu olan oyuncakların hediye edilmesi üretici ve ithalatçı tarafından onaylanmıştır.
 6. Yarışmada her hafta 1 asıl, 1 yedek kazanan seçilir. Sonuçların açıklanmasının ardından kazananların e-posta adresine teyit maili gönderilir ve 5 gün içerisinde cevap alınmadıkça bir sonraki yedeğe geçilir. Bu işlem en fazla ikinci yedeğe kadar devam eder.

Yarışma Arşivi İçin Tıklayın