Yarışma Arşivi


Oyuncaklar.TV Katıl Kazan yarışmalarında geçmişte kazanan yarışmacılar ve ödüller şöyle:

 

29 Haziran – 3 Temmuz 2015 (1.Hafta)

11403205_1455617091400246_2696371242944946284_n

Güneş Enerjili Tren – Özlem Erişgin

6 – 10 Temmuz 2015 (2.Hafta)

Solucan

Solucanların Dünyası – Murat Güzey

10-19 Temmuz (Bayram Özel)

hediye-1024x576

Aslı Parmaksız – Yüz Maskesi Lab.
Fadim Gündüz – Böcek Safarisi
Selma Güneş-Hovercraft

 

13 – 17 Temmuz 2015 (3.Hafta)

11229406_1469450200016935_8102670832229076142_n

 

Neşeli Çoraplar – Adem Işık

20 – 24 Temmuz 2015 (4.Hafta)

11703331_1464140103881278_8714823171134765070_n

Yüz Maskesi Lab. – Şaziye Özdoğan

27-31 Temmuz 2015 (5.Hafta)

11250080_1466898680272087_5526664883148080249_n

Sabun Lab. – Feyza Aksoy

3-7 Ağustos 2015 – 6.Hafta 

Neşeli Çoraplar – Aynur Özkul (Yedek: Merve Tatlı)

10-14 Ağustos 2015 – 7.Hafta

Yüz Maskesi Laboratuvarı –  Seray Alpdemir

17-21 Ağustos – 8.Hafta

Neşeli Çoraplar – Aycan Güngör (Yedek: Kadriye Hanım)

24-28 Ağustos – 9.Hafta

Facebook yarışması: Tolga Özek (Yedek: Dilek Yğit)

Twitter yarışması: Özlem Dişlioğlu (Yedek: Ayşin Gezgin)

31 Ağustos – 4 Eylül – 10.Hafta

Yüz Maskesi Laboratuvarı: Haluk Çağ (Asıl), Fehmi Orak (Yedek)

7-11 Eylül – 11.Hafta

Neşeli Çoraplar: Hakan Küçük (Asıl), Fadim Gündüz (Yedek)

14-18 Eylül- 12.Hafta

Solucanların Dünyası:  Filiz Uzunoğlu (Asıl), Arzu Çolak (Yedek)

21-25 Eylül – 13.Hafta

Solucanların Dünyası: Dilek Karataş (Asıl), Birsen Tatar (Yedek)

28 Eylül – 9 Ekim – 14.Hafta

Böcek Safarisi (2 Adet): Enes Bal-Serkan Gündüz (Asıl), Gönül Zakire Menşur, Erhan Bilir (Yedek)

19-23 Ekim – 15.Hafta

Solucanlar Dünyası: Mesut Çavuş (Asıl), Ayşegül Şener (Yedek)

26-30 Ekim – 16.Hafta

Sabun Laboratuvarı: Mehmet Ölmesek (Asıl), Selda Eseroğlu (Yedek)

2-6 Kasım – 17.Hafta

Otoyol Yapbozu: Yeliz Kocabay (Asıl), Gamze Dönmez (Yedek)

9-13 Kasım – 18.Hafta

Güneş Enerjili Tren: Şahin Avcı, Mine Akdeniz (Asıl), Necati Filiz, Zeynep Akdemir (Yedek)

16-20 Kasım – 19.Hafta

Solucanların Dünyas: Sibel Karasoy (Asıl),  Dursun Ali Sofuoğlu (Yedek)

23-28 Kasım – 20.Hafta

Neşeli Çoraplar: Berna Berrak İzmitlioğlu (Asıl), Şükran Umut (Yedek)

30 Kasım- 4 Aralık -21.Hafta

LED Bağcık: Nurten Mısırlı (Asıl), Meltem Şimşek (Yedek)

7-11 Aralık – 22.Hafta

LED Bağcık: Kutsal Destegül (Asıl), Bilal Manav (Yedek)

14-18 Aralık – 23.Hafta

Neşeli Çoraplar: Muhlis Çakmak (Asıl), Fatma Şen (Yedek)

21-25 Aralık – 24.Hafta

Yılbaşı Özel Çekilişi:

Asıl Kazananlar:

  • Özlem Özden
  • Nuray Cengiz
  • Aslı Üstün

Yedek Kazananlar:

  • Zeynep Diyar Aslan
  • Hüseyin Yalçın
  • Hamdiye Turhan