Kendi Lastik Tabancanızı Kendiniz Yapın


Kendi yarı otomatik lastik silahınızı yapmaya hazır mısınız?

Yakın mesafe lastik savaşlarında ihtiyacınız olan tabancayı nasıl yapacağınızın tarifi burada.

Yarı otomatik tasarımı atışlarınızı kusursuzlaştırırken aynı zamanda 6 lastik ‘mermi’sini oldukça kısa sürede ateş edebiliyor.diy-rubber-band-pistol

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

 

Düşmanınızın sıraya dizilmiş tenekeler ya da küçükplastik askerler olması hiçbir şeyi değiştirmez, el emeği lastik tabancanız karşınızdaki tehlikeyi 6 metre öteden zararsız hale getirir.

Yapımı kolay her kitte (merak etmeyin ne yapıştırıcı ne başka bir şeye ihtiyacınız var) 100 tane kauçuk lastik ve kullanıp kendinizi geliştirebileceğiniz hedefler bulunuyor.

Kolay kullanım ve yüksek menzil

rubber-band-gun

Bazen bir işi halletmek için büyük silahları çıkartmaya gerek yoktur. Yarı otomatik Lastik Tabancası güçlü olmasının yanı sıra ufacık, yani lastik savaşınız büyük bir arbedeye dönüştüğünde endişe etmenize gerek yok.

Taktığınız 6 lastik bant 6 metre ileriye zıplayıp sabit veya hareket eden hedefinizi vurmak için parmağınızı bekliyor.

Birkaç dakika içerisinde birleştirilebilir

rubber-band-pistol-diy

Günümüzde ateş altındayken zaman fazlasıyla değerli… Lastik tabancanız çok basit birkaç hamle ile kısacık süre içerisinde ekipmanınızı hazır edecek.

Lazerle kesilmiş tahta parçalarını paket içindeki plastik vidalarla birleştirmek için bir tornavida kullanın. Bir tane de lastik taktıktan sonra, tetik atışlarınız için duyarlı hale gelmiş oluyor.

Gerçek Altıpatlar

rubber-band-pistol-six-shots

6 lastiği silahın üst kancasına takın ve kilitleyin, sonra tek tek silahın gerisine doğru gerin. Tetiğe basmanız ile bir atış yapılmış sıradaki lastik de gerekli bölmeye gelmiş olacak

Tüm Oyuncak İncelemeleri İçin Tıklayın

 

Şarjörü Doldurun

rubber-band-pistol-ammo-included

Kancadakiler boşaldığınızda sonraki tur için hazırsınız ama hiç meraklanmayın, o iş kolay. Her tabanca 100 tane kauçuk lastik emrinize amade.

Eğer bir şekilde elinizdeki mermileri bitirmeyi başarırsanız ekstra 100 lastik hemen elinizin altında.

 

Soru: Bütün lastikleri aynı anda fırlatabilir miyim?

Cevap: Hepsini bir kancaya takabilirsiniz ama atış mekanizmasını tıkadığı için istediğiniz uzaklığa veya istediğiniz doğrultuda atamaz.

Özellikler

  • 8 yaş ve üzerine uygundur.
  • Amerika’da üretilir.
  • 6 metre menzile sahiptir.
  • 100 lastik ve hedef içindedir.
  • Lazer kesimli parçalar kolayca birleştirilir (herhangi bir araç veya yapıştırıcı kullanılmadan).

 


Hasan Soycan
Hasan; dününde bir AFL’li, bugününde ise bir ODTÜ Makine Mühendisliği emekçi öğrencisidir. Oldukça uzun bir öğrenci topluluğu serüveninden sonra üniversite hayatına SmartsUnited asistanlığı, bolca ders, futbol ve Oyuncaklar.TV ile devam ediyor. Girişimcilik kültürü ve heyecanına duyduğu yoğun sempati, onu kariyerinde çok beklemeden kendi girişimini kurmak konusunda oldukça heveslendiriyor. Ayrıca, küçüklüğünde kurcaladığı bir sürü oyuncaktan olsa gerek, mekanik heykellere özel ilgi duyar.

Hasan is an AFL alumni, and today he endeavors as a student at METU Mechanical Engineering. After a pretty long student club experience, he continues his university life with an asistantship at SmartsUnited, plentiful of studying, football and Oyuncaklar.TV . Feeling attracted to the entrepreneurship culture and excitement, he has a lot of desire to found his own start-up as soon as possible in his career. Moreover; probably because of all the toys he fumbled around, he has a special interest in mechanical sculptures.
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir