Kendi Silginizi Kendiniz Tasarlayın


Son yıllarda oyuncak dünyasının en popüler alanlarından biri haline gelen “Kendin Yap (DIY/Do It Yourself) temalı ürünler arasına sürekli yeni çeşitler katılıyor. Creatibles isimli markanın ürettiği bu kit ise hem işlevsel olarak gerçek birer silgi veriyor, hem de bunları kendi istediğiniz gibi tasarlamanızı sağlıyor.

1

Oyuncaklar.TV Haftalık Katıl Kazan Yarışmasına Katılmak İçin Tıklayın

Bir anlamda oyun hamuruna benzeyen, ancak malzemesi itibariyle kaliteli birer silgi de olan 12 renk karesiyle gelen kit, hamurumsu kıvamı sayesinde istediğiniz şekli vermenize olanak sağlıyor. Bu 12 rengi yapmak istediğiniz silgiye göre karıştırıp şekillendirebiliyorsunuz.

creatibles-mixable-clay

Peki, bu kadar yumuşak bir maddeyle şekilli silgiler yaptıktan sonra bozulmadan nasıl silgi olarak kullanıyoruz? Bunun için yapmanız gereken, yetişkin gözetiminde olmak üzere kısa bir süre için yaptığınız silgiyi fırınlamak…

creatibles-diy-erasers-erasing

Dünyadan Oyuncak Haberleri İçin Tıklayın

Tamamen sağlığa zararsız maddelerle üretilen renkler, uzun süreli kullanabileceğiniz kutusuna konularak yeniden kullanılabilir ve taşınabilir hale geliyor. Ürünün yurt dışı fiyatı ise 12 dolar.


Koray Sarıdoğan
Editör

2010 yılından bu yana yayın yapan KalemKahveKlavye.com web sitesinin kurucu editörü. “Kadran Kadraj” adlı ilk romanı Mart 2015 tarihinde Esen Kitap etiketiyle yayımlandı.

Oyuncaklara olan ilgisini, severek yapılacak bir iş haline getirmek isteyerek 2009 yılında oyuncak haber ve inceleme dergisi “Toys” ekibine katılarak editörlük ve yazarlık yaptı. Nisan 2017'ye dek sektörel oyuncak dergisi haline gelen Toyder’de devam etti. Şimdilerde Oyuncaklar.TV projesinin editörlüğünü sürdürüyor.
**
Saridogan is the founding editor of the website and publication KalemKahveKlavye since 2010. He’s published his first novel Kadran Kadraj in March 2015 by Esen Kitap Publications.
Desiring to turn his enthusiasm for toys into an occupation, Koray joined the toy news and review magazine Toys as an editor and author in 2009. Until April 2017, Sarıdoğan was one of the editor of Toyder. Currently, he is the the editor of the project Oyuncaklar.TV
Benzer Yazılar
Bunlar da İlginizi Çekebilir
Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir